| werkplaats | |
|---|---|
| Ma | 8:00 - 17:30 |
| Di | 8:00 - 17:30 |
| Wo | 8:00 - 17:30 |
| Do | 8:00 - 17:30 |
| Vr | 8:00 - 17:30 |
| Za | 9:00 - 12:30 |
Welkom bij Vakgarage Newo! U kunt met uw auto altijd bij ons terecht voor alle voorkomende service- en onderhoudswerkzaamheden. Wij zijn in staat om het even welk automerk ook het onderhoud te verzorgen en dat volgens de hoogste kwaliteitseisen. Omdat er is geïnvesteerd in moderne werkplaats- en diagnose-apparatuur en net zo belangrijk in goed getrainde medewerkers, is uw auto bij ons in goede handen. |
Contact gegevens
BMW 7-serie krijgt nieuwe neus
Misschien sta je er niet bij stil, maar de BMW 7-serie dateert al weer van 2008. Tijd dus voor een facelift voor de Siebener.
Misschien sta je er niet bij stil, maar de BMW 7-serie dateert al weer van 2008. Tijd dus voor een facelift voor de Siebener.De zekerheden van Vakgarage Newo, Soest
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |


Voer uw kenteken in om alles over uw auto te weten te komen
Wilt u altijd op de hoogte zijn van de laatste Vakgarage nieuwtjes, prijsvragen en aanbiedingen?

Over ons









Het is zo goed als zeker dat-ie in productie gaat, de door een nieuwe driecilinder turbo aangedreven variant op Volkswagens A-segmenter. Wij reden alvast met een prototype van de GT Up in een besneeuwd Wolfsburg.
BMW’s introductie van een motor met drie turbo’s lijkt snel navolging te vinden. Ook Porsche overweegt een blok met drie turbo’s voor de nieuwe generatie 911 Turbo.
Fiat denkt druk na over een naam voor de nieuwe mpv van het merk, die tot nu toe Ellezero wordt genoemd.
Je zou je makkelijk kunnen vergissen tussen het Amerikaanse Shelby SuperCars en de Mustang-tuner en Cobra-bouwer Carroll Shelby. Beide Shelby’s zitten in de zelfde branche, maar zijn geef familie van elkaar. Daarom laat Shelby SuperCars de naam van de oprichter vallen.
Het publieksdebuut van de Peugeot 208 vindt pas op de Autosalon van Genève plaats, maar wij konden gisteren al kennismaken met de auto. De woordvoerder liet nog in het midden of er ook een snellere versie zou komen, maar deze spyshots lijken toch al een hint in de goede richting.
Het ‘Bespoke’-programma van Rolls-Royce is een doorslaand succes. Zelfs op de goedkope Ghost wordt meer dan de helft van het aantal gebouwde auto’s voorzien van die exclusieve accessoires.
Seat haalt zeshonderd euro van de prijs af bij de Ibiza.
In de afgelopen jaren maakte Hyundai een forse groei door, precies volgens de doelstellingen van het Koreaanse merk. Voor 2012 liggen de prioriteiten echter elders: Hyundai wil vooral groeien op de gebieden kwalitateit en design.
De BMW X6 is al weer drie jaar oud en dat betekent dat er een facelift wordt doorgevoerd. Je moet even goed kijken, maar dit is toch echt de vernieuwde X6.
Inderdaad hij heet nu CC. We proberen de gefacelifte VW in Zuid-Frankrijk. De Duitsers willen hogerop. Maar of dat gaat lukken?
Citroën is succesvol met de ‘premium’ DS-modellen. Maar ook de onderkant van de markt wordt niet vergeten. Er wordt gewerkt aan een nieuw modellenprogramma onder de naam ‘Essential’. De lijn wordt al meteen als ‘ID’ gebombardeerd – naar de klassieke uitgeklede DS-modellen.
Het volgende slachtoffer van onze spionagefotografen, die de wacht houden in het hoge noorden, is deze opvolger van de Mazda 6. Onder het vertrouwde koetswerk wordt het chassis getest van de volgende generatie van deze Mazda.
Vorig jaar heeft het Openbaar Ministerie dik een miljoen minder bekeuringen uitgeschreven. Desondanks, gingen weggebruikers bijna tien miljoen keer op de bon.
Land Rover bouwt de nieuwe Defender, die in 2014 wordt verwacht, in India bij het moederbedrijf Tata. Europese auto’s worden daarop in Groot Brittannië geassembleerd.
Renault wil het vijftigjarig bestaan van de Alpine concept car niet ongemerkt voorbij laten gaan. Op de Autosalon van Parijs, die dit najaar wordt gehouden, wordt een concept car getoond van een moderne interpretatie van die historische sportauto.
Een supersnelle Autobahncruiser nodig? Dan is de BMW M5 vanaf nu niet de meest voor de hand liggende keuze meer. BMW introduceert nu namelijk de supersterke én zuinige M550d xDrive.
Het zat natuurlijk al een tijdje in de pijplijn, maar nu geeft BMW eindelijk openheid van zaken. Maak kennis met de X5 M50d en X6 M50d, die beide gebruikmaken van de nieuwe 3,0-liter zescilinder dieselmotor met drie turbo’s.
Bij Abt tunen ze al jaren producten uit de Audi-stal en het laatste wapenfeit is deze AS4. Afgezien van het dikkere uiterlijk biedt Abt de mogelijkheid om de 2.0 TFSI en 3.0 TDI van meer vermogen te voorzien. Ook voor de S4 heeft men een krachtkuur voorhanden.
Ook dit jaar heeft de Stichting Aanpak Voertuigcriminaliteit weer een rapport vol interessante statistieken vrijgegeven.
Waterstof wordt al jaren getipt als brandstof van de toekomst, maar tot op heden blijken de kosten een struikelblok. Om daar wat aan te doen gaat de Britse overheid samenwerken met vooraanstaande autofabrikanten om de brandstofcel kostenefficiënter te maken.
Toyota ziet het komende jaar bij nadere beschouwing toch wat zonniger in qua verkoopaantallen. De Japanse overheid stimuleert zuinige auto’s en de vraag naar de Prius neemt toe, waardoor Toyota meer auto’s af denkt te zetten dan eerder werd becijferd.
Van de vorige generatie B-Klasse kwam er nooit een AMG variant, maar de nieuwe generatie wordt blijkbaar wel hip genoeg bevonden om er een snelle versie van te brengen. AMG test al druk met de supersnelle B-Klasse, die naar verluidt dik 300 pk krijgt.
Het was al enige tijd bekend dat Toyota zich weer aan Le Mans zou gaan wagen, en dat dit met een hybride zou gebeuren. Nu weten we meer over de nieuwe lange afstandsracer: maak kennis met de TS030 Hybrid!
In de volgende kabinetsperiode moet het CDA alsnog streven naar de invoering van een kilometerheffing. Althans, als het aan het wetenschappelijk instituut van het CDA ligt.



